Hakkımızda

 

zummecza.com  2020 yılından beri  kozmetik, medikal ve sağlık alanlarında faaliyet göstererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyor, hem de bu alanda güvenli ve orijinal ürünleri sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırma hedefindeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli bir gelişim ve büyüme amacı ile dönemsel hedeflerimizi ileriye taşıyarak, kategorimizin lider markaları direkt partnerlik veya yetkili online satış ortağı olarak tüketicimize doğru ürünü doğrudan ulaştırmaya çalışıyoruz.


Tüketici sorularımızda sık sık ifade ettiğimiz cümlemiz işimiz sadece ticaret değil, tüm ürünlerimizi “ kendimiz kullanacakmış gibi”  Ürün tedariği, depolanması, sipariş aşaması hazırlığı ve teslimatı aşamalarında kendi standartlarımızı sürekli yükselterek müşterimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tüm ürünlerimiz orijinaldir, ecza depoları, güvenilir ıtriyat depoları ve markanın Türkiye resmi dağıtıcıları dışında hiçbir yerden ürün tedariği yapmıyoruz.
Tüm ürünlerimizi faturalı alıp, müşterimize faturalı olarak çıkış yapıyoruz. e-fatura mükellefiğiz.


Şu anda kendi sitemiz haricinde Trendyol, Hepsiburada,Amazon,  Akakçe ve Cimri pazar  yerlerinde “zummedikal” satıcı ismi ile satış yapmaktayız.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.